Hakkımızda

Şirket Politikamız

2008 yılında KION Group (Almanya) ve Baoli Group (Çin) ortak girişim tarafından doğan KION Baoli Forkliftler, 120.000 metrekare alana kurulmuş fabrikasında üretilmektedir. KION Baoli şu anda Baoli markasıyla tüm dünyada satılırken, KION Group’un diğer markalarından olan STILL markasına da üretim yapmaktadır. Aynı zamanda İtalya’da Pramac Lifter markasının dizel ve akülü forkliftlerinin üretimini yapmaktadır.

KION Baoli gelişmiş üretim araçları kullanır. Bunların arasında lazer kesme ünitesi, CNC plazma kesme ünitesi, CNC bükme ünitesi, kaynak makineleri, geniş hidrolik pres üniteleri, otomatik boyama hattı, makine montaj hattı ve yan parçalar üretim üniteleri. Mevcut üretim kapasitesi 20.000 adet.

Üretim hattı 1 tondan 10 tona kadar değişen dizel, LPG ve akülü forkliftler ve depo istif makinelerinden oluşmaktadır. KION Baoli 80’den fazla ülkede kapsamlı bir satış ve servis hizmeti sunmaktadır. KION Group’un 4. üyesi olarak, Baoli düşük maliyetli üretim avantajını kullanarak ekonomi sınıfı forkliftlerde yoğunlaşmıştır. KION Baoli rekabetçi ürünleri ve hizmetleri, yerel ve denizaşırı ülkelerde sunmaktadır.

Baoli forklift dünyasına adım attığı 2002 yılından itibaren başarılı ürünler üreterek 2008 yılında KION Group’un 4. üyesi olarak kendini ispatlamıştır. Gün geçtikçe kalitesini artırırken ekonomi sınıfında kalmayı sürdürmektedir.